29 Ocak 2020 Günlük Astroloji Yorumu

28 Ocak 2020

29 Ocak 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım
Ay 01:20’de Plüton’la, 04:08’de de Satürn’le uyumlu açısını gerçekleştirecek. Dolayısıyla bu gece güçlü rüyalar görebileceğimiz gibi bilinçaltımızda oluşan korkularımızla yüzleşip ve bunları yenebilecek bir ruh haline de bürünebiliriz. Yani bu gece beni engelleyen şeyler ne diye niyetlenip uyursanız belki bilinçaltınızın tuzaklarının farkına varıp bunları şifalandırabilirsiniz.
Ay 04:08’den Koç burcuna geçeceği 14:50’ye kadar boşlukta olacak. Dolayısıyla bu saatlerde yeni bir şeyler başlatmak yerine elinizde olan işleri toparlamak daha iyi olabilir.
14:50’de Ay Koç burcuna geçince bizde atom karınca gibi bir oraya bir buraya koşturabiliriz. Ayrıca cesaretimizin, motivasyonumuzun yüksek olduğu zamanlara işaret eder.
19:45’de Ay Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatler şifalanmak için iyi saatlerdir. Mesela bir arkadaşınızı dinleyip onun problemlerine çözüm bulabilirsiniz ya da sizin yardıma ihtiyacınız varsa dertlerinizi paylaşıp derman bulabilirsiniz. Aslında şifa verdiğimiz zamanlar da olacağı için sokak hayvanlarını da unutmazsanız şahsım adına çok sevinirim.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.