29 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

28 Nisan 2023

29 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

🍀Selamlar canım arkadaşlarım,

Güne Ay Aslan enerjisiyle başlıyoruz.

💫02:41’de Ay Venüs sextile açısı gerçekleşecekler. Valla burası zevki sefa içinde olabileceğiniz saatler ya da sanatsal aktiviteleriniz artar gece gece ilham perileri gelir.

💫13:52’de Ay Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Şanslı olduğumuz saatlerdir. Fırsatlara da açık olabiliriz, hoşgörümüz artar, güzel zamanlar değerlendirin annem.

💫13:51’den 21:59’a kadar Ay boşlukta olacak. Yani bomboş bir gün. Hafta sonunun tadını çıkarın.

💫21:59’dan sonra Ay Başak burcuna geçecek. Valla kalkıp o saatte evi de temizlemezsiniz herhalde. Neyse burası biraz daha mükemmeliyetçi olacağımız zamanlardır.

💫23:04’de Mars Uranüs sextili gerçekleşecek. Etkisi 10 gün kadar sürer. Bireysel bazda kendi fırsatlarımızı yakalayabileceğimiz zamanlardır ancak yapmak istedikleriniz için harekete geçmeniz lazım. Global bazda ise irade açısı olduğu için, terör, dehşet, patlama, yangın riskini de barındırabilir. İnşallah olmaz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #29Nisan #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.