29 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

28 Nisan 2022

29 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

?29 Nisan Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Ay tüm gün Koç burcunda olacak. Oldukça enerjik bir gündeyiz. Fakat tutulma öncesi son gün olduğu için birazcık baş ağrıları yapabilir o yüzden vücudunuzun su dengesini iyi tutmayı unutmayın.
?16:15’te Ay-Satürn sekstil açısı gerçekleşecek. Sorumluluk alabileceğimiz, sosyal medyayla ilgili bir iş varsa bunları halledebileceğimiz, otorite figürlerinden destek alabileceğimiz, işlerimizi daha kolaylıkla halledebileceğimiz zamanlara işaret eder.
?Yalnız Plüto duruyor o yüzden gücümüzü göstermekte zorlanabiliriz, o kadar zorlanabiliriz ki ben 28 Nisan saat 21:36’da durduğunu yazmayı unutmuşum. ?
?Plüto 30 Nisan 21:36’da retro hareketine başlayacak. Bu bizi bireysel bazda çok ilgilendirmez ama bu süreçte Plüto’nun temsil ettiği güç, zenginlik, yeraltı, mafya konularında biraz geri çekilme enerjisi vardır.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #tugbakaradayiastrolojiakademisi #29nisan #keşfet

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.