29 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

29 Nisan 2020

29 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Ay bütün gün yengeç burcunda seyahat edecek. Duygusal ve sezgisel olduğumuz bir gün içinde olacağız.
10:12’de Ay-Neptün üçgeni gerçekleşiyor. Bu da demek oluyor ki ruhsal konular, ruhsal çalışmalar, ibadetler, meditasyonlar, sanatsal konular konusunda gayet başarılı olabileceğimiz, keyfimizin yerinde olduğu saatlerdir.
19:00’da Ay-Pluto karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatler, manipülasyona açık olduğumuz saatlerdir. Güç savaşlarına girme isteğimiz olabilir. Karşı tarafı baskı altına almak isteyebiliriz ya da birileri gücünü bizim üzerimizde gösterip, etkileri altına almaya çalışabilirler. Bu konularda dikkatli olmamız gereken zamanlardır.
22:29’da Ay-Jüpiter karşıtlığı gerçekleşecek. Bu da demek oluyor ki abartmalara açık olduğumuz bir zaman dilimindeyiz. Özellikle duygusal olarak fazla alınganlık göstermek ya da kibre düşmek, karşımızdakini ezmek gibi konular sınavlarımız olacaktır. Bunlara dikkat edin annem.
22:29’dan 30 Nisan Saat 04:06’ya kadar Ay boşlukta olacağı için önemli işlerinizi 22:29’a kadar bitirmenizi tavsiye ederim.
Bugünün başka bir önemli olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.