29 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

28 Mayıs 2022

29 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

?29 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım. ?
?Güne Ay Boğa burcunda başlıyoruz yine iştahımızın açık olduğu bir gündeyiz.
?Ay 10:48’de Neptün’le uyumlu açı, 10:50’de de Satürn’le zorlayıcı açısını gerçekleştirecek. Bu saatlerde yapmak zorunda olduklarımızdan dolayı hayal kırıklığı yaşayabiliriz ya da her şeyin sorumluluğunu fazlasıyla aldığımızla yüzleşebiliriz. Otorite figürleriyle ilgili varsayımlarda bulunabileceğimiz saatlerdir. Aile büyükleriyle kalp kırıklıkları yaşanabilir.
?13:30’da Mars Jüpiter kavuşumu gerçekleşecek. Şimdi burası çokomelli. Mars yönettiği Koç burcunda bütün potansiyelini ortaya çıkarırken Jüpiter’de olayı iyice büyütüp, abartıp, aşırılaştırabilir. Dolayısıyla dikkat edilmesi gerekmektedir. Nedir peki bu olaylar dersek Mars savaş, mücadele, hareket, agresyon, öfke, içgüdüsel hareket, demir, gemiciler, sıcak şeyler, acımasızlık, askerler, kararlılık, ameliyatlar, kaslar ve kan ile temsil edilir. Koç burcunda olması da bunu en ilkel şekilde yapabilme potansiyelinin olduğunu belirtmektedir. Dolayısıyla bu süreçte ya çok öfkeli olursunuz ya da bu enerjinizi sağlıklı bir şekilde yönetebilirsiniz. Bu süreçte baş ile ilgili kazalar ve ağrılar daha fazla gündeminizde olabilir. Migreni olanlar ekstra dikkat etsin lütfen. Global bazlı bakacak olursak, askeri hareketlilik, patlamalar, terör saldırıları, isyanlar, yangınlar, sportif başarılar, sporcularla ilgili gelişmeler, uçak kazaları, gemi kazaları ama en çok yanma, patlama konularını duyabiliriz. Tam bir öfkeyle kalkan zararla oturur açısıdır dikkat edin annem.
?14:14’de Ay-Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatlerde eskiler aklınıza gelebilir, hemen eski sevgili gibi düşünmeyin arkadaş da olabilir.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.