29 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

29 Mayıs 2023

29 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

🍀29 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Başak burcunda başlıyoruz.

💫03:19’de Ay Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Güzel rüyalar görebilirsiniz.

💫12:45’de Ay Neptün karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde hayal kırıklığı, aldanmalar, aldatılmalar yaşayabilirsiniz. Dolayısıyla karar vermek için uygun zamanlar değildir, yanılabilirsiniz.

💫12:45’den 17:50’ye kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde önemli işlerinizi başlatmak yerine elinizde olan işleri toparlamak daha iyi olacaktır.

💫17:50’den sonra Ay Terazi burcunda transit edecek. İlişkiler, diploması, ticaret konuları daha fazla gündeminizde olabilir.

💫18:12’de Ay Plüton üçgeniyle beraber kendinizi daha güçlü hissedebilir, insanları daha fazla etkileyebilirsiniz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #29Mayıs #boğa #yeniay #boğayeniayı #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.