29 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

30 Mayıs 2020

29 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,
Güne Ay boşlukta başlıyoruz ve 14:40’da Ay Başak burcuna geçene kadar da boşlukta olacak. Dolayısıyla önemli işlerinizi 14:40’dan sonra yapmak daha uygun olabilir.
Şimdi benim bir arkadaşım var ismi bende saklı kalsın, Hıdırellez dileği süpürge olmuş. Tahmin edin burcu ne?
Heh işte Ay Başak burcundayken kendinizi temizliğe, düzene adayabilirsiniz, kendinizi hırpalamayın annem.
16:32’de Ay Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatler iletişim trafiğinin daha kolay aktığı saatlerdir. Dolayısıyla iletişim, yazı, ticaretle ilgili işleriniz varsa bu saatler daha destekleyici olabilir.
16:56’da Güneş Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Bunun etkisi yaklaşık olarak 5 gün sürer. Otorite figürleri, babalarınız dertlerinizin dermanı olur. Probleminiz varsa bu saatlerde destek alabilirsiniz. Ayrıca dilek, şifa çalışmaları için de uygun zamanlardır.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.