29 Mart Günlük Astroloji Yorumu

29 Mart 2019

29 Mart Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrrrrrrrrr
Yırtttttııkkkkkkkkk, durağanı da bitti retrosu da bitti Merkür’ün çok şükür tabi ki 16:58’den sonra.
Hemen öncesine geliyorum 02:33’de gerçekleşecek olan Ay Neptün uyumlu açısı rüyalarrr gerçek olsaaaa modunda bir gece yaşayabileceğinizi gösterirken 07:59’da Ay Satürn kavuşumuyla beraber hayatın gerçekleriyle yüzleşip azıcık somurtuk kalkabilirsiniz. Yani şimdi şöyle söyleyeyim rüyalarınıza dikkat edin önemli rüyalar olabilir ama sabah saatlerinde hemen sorumluluklar gündeme gelebilir.
Ay tüm gün Oğlak burcunda olacak bu arada. Yani tam bir çalışma günü. Şu 16:58’i de atlattık mı kim korkar hain kurttan.
Günün diğer açısı ise 14:35’de gerçekleşecek olan Ay Plüton kavuşumu. Burada kendimizi daha güçlü ve karizmatik hissedebiliriz. Hani bugün illa da bir şey yapacağım derseniz bu zaman dilimini kullanabilirsiniz.
Bitti çok merci bu kadar. Öptüm

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.