29 Mart Günlük Astroloji Yorumu

28 Mart 2022

29 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?29 Mart Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Kova burcunda ve boşlukta başlayacağız. Tam olarak nereye yönleneceğimiz belli değil, tam olarak boşluk enerjisi diyebilirim.
?07:31’de Ay Balık burcuna geçecek. Akışta olduğumuz, kendimizi zamana bıraktığımız ve maneviyat duygusunun yoğun olduğu zaman dilimleri. Bol bol hayal kurup, farklı alemlere dalabiliriz. Yataktan kalkmakta zorlanabiliriz. Böyle bir rahatlık, bir boş vermişlik, bir adam sendecilik bir gün yani. Çabuk dağılmaya müsaitiz, ayak sağlığına dikkat!
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #29Mart

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.