29 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

29 Mart 2020

29 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
02:04’de Ay Mars üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde harekete geçmek isteyebiliriz oturun annem evinizde. Bu hafta önemli.
02:04’den 04:37’ye kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde yeni bir şeyler başlatmak sonunu getirmek açısından problemli olabilir ki bu saatte ne başlatacaksınız allasen.
04:37’den sonra Ay artık İkizler burcunda seyahatine başlayacak ve sohbet, muhabbet, gıybet daha fazla gündemimizde olacak. Bugün bol bol bilgi alış verişinde bulunabiliriz.
05:26’da Ay Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Bugün biraz daha sorumluluklarımız gündemde olabilir. Evde kalın.
05:57’de Venüs Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. İlişkiler konusunda güçleneceğimiz bir süreçteyiz. Bunun etkisi yaklaşık olarak 5 gün sürer.
15:39’da Ay Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatler şifalanmak için harika saatlerdir. Bu şifa konuları hem ruhsal hem fiziksel olabilir. Dua, meditasyon, ibadet ruhunuza daha iyi gelebilir.
23:31’de Ay Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatler eril ve dişil enerjinin dengede olduğu zamanlardır. Kendimizi bu saatlerde daha iyi hissedebiliriz.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.

 

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.