29 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

29 Kasım 2019

29 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmmm,

Ay tüm gün Oğlak burcunda. Havalar da bir soğuk bir soğuk anladınız siz onu.

03:05’de Ay Mars uyumlu açısı var. Rüyalar aktif hale gelebilir, enerjiniz yükselebilir, ertesi güne fişek gibi uyanabilirsiniz.

20:39’da Ay Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Manevi konularda destekler, ruhsal olarak kendinizi iyi hissedersiniz, sanatla ilgileniyorsanız ilham perileri omuzlarınızdadır. Buğulu buğulu bakışlarla karşınızdakini etkileyebilirsiniz.

23:29’da Ay Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. İletişim konularında gayet etkili olabileceğiniz zamanlar. Yazın, çizin, konuşun, değerlendirin annem.

Bugünün başka da bir olayı yok.

Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.