29 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

28 Kasım 2023

29 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

🍀29 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay İkizler burcunda başlıyoruz.

💫00:29’da Ay Neptün karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde biraz zihnimiz dağılabilir, sakinleştirici bir müzik eşliğinde uykuya daha rahat dalabiliriz.

💫04:03’de Ay Merkür karşıtlığı gerçekleşecek. Uykunuzda konuşma potansiyeliniz var, yanınızdakileri uyarın öyle uyuyun, korkmasınlar.

💫04:01’le 09:53 arasında Ay boşlukta olacak. Bu saatler arasında da evlenmezsiniz herhalde diye düşünüyorum.

💫09:53’de Ay Yengeç burcuna geçecek. Ailevi konular daha fazla gündeme gelecek. Sezgilerimiz güçlenecek.

💫20:16’da Venüs Güney Ay Düğümü kavuşumu gerçekleşecek. Eski sevgililer, arkadaşlar gündeme gelebilir. Eskiden yaptığınız ama artık yapmadığınız sanatsal yeteneklerinize tekrar yoğunlaşabilirsiniz.

💫23:21’de Ay Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Şanslı olduğumuz saatlerdir, gececi olup ders çalışmak isteyenler için oldukça destekleyicidir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #29Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.