29 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

28 Kasım 2022

29 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?29 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Kova burcunda başlıyoruz. Orijinal fikirler üretebilirsiniz, sosyalleşmek isteyebilirsiniz, özgürleşmek isteyebilirsiniz, sürekli bir şeyler isteyebilirsiniz. Kendinizi zihinsel aktivitelere verebilirsiniz. Tüm insanlığın yararına olan konulara ilgi duyabileceğiniz bir gündesiniz. Hümanist ve olaylara karşı tarafsız yaklaşabileceğiniz bir zaman dilimidir.

?03:39’da Ay Venüs sextili gerçekleşecek. Bu saatlerde ilişkiler ve sanatsal konular gündeme gelebilir. Zaten bu saatte uyumadıysanız ya aşk acısı çekiyorsunuzdur, ya şairsinizdir ya da astrologsunuzdur. Normal insani saatlerde uyuyun annem.

?03:48’de Ay Uranüs karesi gerçekleşecek. Lakin uyuyorsanız da bu saatlerde uyanabilirsiniz. Yataktan düşebilirsiniz. Aklınıza bir anda bir fikir gelebilir. Gördüğünüz rüyalar şok edici etkiler yaratabilir. Bir acayip saatler.

?07:25’de Ay Merkür sextili gerçekleşecek. 09:30’da Ay Mars üçgeni gerçekleşecek. Bu aslında 23:30’da gerçekleşecek olan Merkür Mars karşıtlığını tetikleyecek. Detaylar aşağıda.

?09:53’de Ay Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Azıcık bu saatlerde içinizi sıkıntı basarsa çok da takılmayın, sorumluluk ağır basmıştır ama geçici bir etki.

?23:30’da Merkür Mars karşıtlığı gerçekleşecek. Şimdi burası önemli. İletişim dilimize çok dikkat ediyoruz annem. Kırıcı konuşmalara dikkat. Yalancılara, dolandırıcılara ekstra dikkat. Bu dönem tutamayacağımız sözleri verme potansiyelimiz yüksek o yüzden neye söz verdiğimize dikkat edelim. Toplu trafik kazaları, ulaşımla ilgili aksaklıklar, kargo ile ilgili sıkıntılar bu dönem can sıkıcı olabilir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #29Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.