29 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

28 Kasım 2021

29 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?29 Kasım Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Başak burcunda başlayacağız.
?03:02’de Ay-Plüton üçgeni gerçekleşecek. Kendimizi duygusal olarak çok güçlü hissedeceğimiz zamanlara işaret eder.
?03:02 ile 11:54 arası Ay boşlukta yer alacak. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmeyin annem. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için ideal saatlerdir.
?07:39’da Güneş-Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Bu etki 2-3 gün kadar hissedilir olacak. Bu süreçte önemli kararlar almaya meyilli olabiliriz. Hayatınıza yön verecek konularda düşünebilirsiniz. Aldığınız kararlarda manipüle edilme riskinize dikkat edin. Özellikle babanız veya eşiniz tarafından manipüle edilebilirsiniz. Merkür Güneş’in kalbinde filan değil hatta yanık. Sonra dilek diledim ama olmadı, ay oldu ama keşke dilmeseydim dememek için dikkatli olun annem. Merkür bir iç gezegendir ve cazimi olması için deklinasyon şartı vardır. Şartlar gelişmemiş, yapacak bir şey yok.
?11:54’te Ay Terazi burcuna geçiş yapacak. İletişimimizin aktif olduğu, ikili ilişkilerimizin gündemde olduğu bir süreçteyiz. Süslenmek isteyebiliriz, biraz da flörtöz olacağımız bir süreçteyiz.
?17:10’da Mars-Neptün üçgeni gerçekleşecek. Hayalleriniz için mücadele edecek gücü kendinizde bulabilirsiniz. Kendinizi daha güçlü bulabilirsiniz. Bilmediğiniz, görmediğiniz konuların üstüne gidip çözmek isteyebilirsiniz. Özellikle de okült konularda, rüya çalışmalarında derinleşmek isterseniz bu süreci kullanabilirsiniz. Etkisi yaklaşık olarak 10 gün sürer. Dünya bazında ise sudan gelen kazalara ekstra dikkat etmekte fayda var.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #29Kasım

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.