29 Haziran Yengeç Burcunda Yeniay

28 Haziran 2022

29 Haziran Yengeç Burcunda Yeniay

Selamlar canım arkadaşlarım,
29 Haziran tarihinde Türkiye saatiyle 05:52’de Yengeç burcunun 7 derecesinde bir Yeniay gerçekleşecek.
Yengeç anlamı itibariyle duyguları, gizliliği, aileyi, yeraltını, suları, vatan topraklarını, konaklama yerlerini temsil eder.
Yeniaylar yeni başlangıçlardır ancak yine de büyütmek istediğiniz bir işi başlatmak için en az 3 gün beklemenizi tavsiye ederim.
Yeniay’ın Koç burcundaki Jüpiter’e kare açısı bulunmakta. Özellikle askeri konular, vatan toprakları, Akdeniz gündemimizde olabilir. Denizden gelen depremlere de dikkat etmekte fayda var. Ayrıca yangınlar ve terör içerikli patlamalar da gündemimize gelebilir.
Yeniay haritasında Mars Plüton ile kare açı yapmaya gidiyor. Şiddet içeren konularda da dikkatli olunması gereken zamanlardan geçiyoruz. Özellikle yönetici figürlerine karşı şiddet içeren olayları duyabiliriz. Hatay ve civarında askeri konular gündeme gelebilir. Askeri hareketliliği çok fazlasıyla duyacağımız bir yeniay bizleri bekliyor.
Venüs’ün Jüpiter’le uyumlu açıya gitmesi ise ekonomik konuların da gündeme geleceğini göstermektedir.
Yeniay Mirzam sabit yıldızıyla kavuşuyor. Mirzam haber verici demektir ve direkt liderleri değil de liderlerin sözcüsü ya da yardımcı liderleri göstermektedir. Dolayısıyla yardımcı görevi olan liderlerin haberlerini duyabiliriz.
Bireysel bazda bakacak olursak, aile konularının oldukça gündeme gelebileceği bir dönemdeyiz. Eğer küslükleriniz varsa bu dönem barışmak için harika zamanlardır. Evlilik, duygular, ait olduklarımızla ilgili yeni gelişmeler yaşayabiliriz.

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #burclar #burcyorumları #koç #boğa #ikizler #yengeç #aslan #başak #terazi #akrep #yay #oğlak #kova #balık #tugbakaradayiastrolojiakademisi #yeniay

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.