29 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

28 Haziran 2022

29 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

?29 Haziran Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Yengeç burcunda başlıyoruz, yine alıngan, yine gözyaşımız göz pınarımızın ucunda durduğu bir gündeyiz, olumlu yanı ise aileden destek alabiliriz, duygular şelale bir gündeyiz.
?03:59’da Güneş Jüpiter karesi gerçekleşecek. Abartmalara açık olduğumuz zamanlardayız. Fakat bu çok önemli değil, 05:45’de Ay Jüpiter karesi ve 05:52’de Yengeç burcunda bir Yeniay gerçekleşecek. Bununla ilgili önemli bir yazı yazdım bir önceki postta bulabilirsiniz.
?06:51’de Venüs Jüpiter sextile açısı gerçekleşecek. Öncelikle diyabet hastası olanların ekstra dikkat etmesi gereken zamanlardayız. Daha iyimser ve hoşgörülü olabiliriz. Para piyasalarında hareketlilik olabilir.
?23:53’de Ay Kiron karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde daha da alıngan olabiliriz, konuşmalar kırıcı olabilir, dikkat edin annem belki de gereksiz yere alınganlık yapan bizizdir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #29Haziran #burclar #burcyorumları #koç #boğa #ikizler #yengeç #aslan #başak #terazi #akrep #yay #oğlak #kova #balık #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.