29 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

29 Haziran 2023

29 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

🍀 29 Haziran Günlük Astroloji Yorumu, Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Akrep burcunda başlıyoruz. Dolayısıyla sezgilerimizin oldukça güçlü bir gündeyiz.

💫00:49’da Ay Güneş, 01:06’da Ay Satürn üçgeni gerçekleşecek. Bu da aslında 04:42’de gerçekleşecek olan Güneş Satürn üçgenini tetikleyecek.

💫04:28’de Ay Jüpiter karşıtlığı biraz abartmalara açık olduğumuz zamanları gösterir ama o saatlerde anca rüyaları abartabilirsiniz gibi.

💫04:42’de gerçekleşecek olan Güneş Satürn üçgeni ise kalıcı işler için oldukça destekleyicidir ve etkisi yaklaşık olarak 10 gün sürer. Özellikle baba, otorite, devletle ilgili işleriniz varsa önümüzdeki 10 günü değerlendirmenizi tavsiye ederim.

💫11:40’da Venüs Kiron üçgeni gerçekleşecek. Bu aslında ilişkiler bakımından oldukça destekleyicidir. Hala bayram tebriği atmayan eski sevgilileriniz varsa bu açıyı bahane olarak kullanabilirsiniz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #29Haziran #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.