29 Haziran – 5 Temmuz 2020 Önemli Gökyüzü Olayları

29 Haziran 2020

29 Haziran – 5 Temmuz 2020 Önemli Gökyüzü Olayları

30 Haziran 2020/ Jüpiter Plüton Kavuşumu: Birçok kez konu edilen bu yıl üç defa meydana gelecek olan ( 5 Nisan, 30 Haziran, 13 Kasım 2020) bu kavuşumun ikincisini yaşayacağız. Yaklaşık 13 yılda bir yaşanan bu kavuşum hayatımızda yeni bir düzen inşa etmek anlamına gelir. Retrolar yılı olması nedeniyle bu değişim, dönüşüm ve büyüme tüm yıla yayılmış gibi görünmektedir. Zaten içinden geçtiğimiz bu süreç bizleri de oldukça farklı bir hayat düzenine doğru itmektedir. Bu süreçte bu değişimi en olumluya çevirmek ve Jüpiter’in bize vadettiklerini gerçekleştirmek için sistemli ve düzenli hareket etmeliyiz. Hayatımızın bu dönemini bizi zorlasa da gelecek olan başarıyı düşünmeliyiz. Ama etik değerlerimizden de asla ödün vermemeliyiz. Fırsatçılığa kaçmamalıyız. Bu değişim ve dönüşüm enerjisini hem kendimiz hem de toplum adına pozitif yönde kullanmalıyız.

30 Haziran 2020/ Güneş Kiron Karesi: Aile, yuva, köklerimizden gelen kendi öz değerlerimizle ilgili yeni başlangıçlar yapma eğiliminde olabiliriz. Bazen kendimiz için bir şey yapmayız da konu ailemiz olunca canla başla çalışırız ya işte bu süreçte biraz mücadeleyi gösteriyor. Ancak burada önemli olan aşırı idealizmden kaçınmalısınız. Bazen olayları aşırı idealize etmek kardan çok zarar getirir.

1 Temmuz 2020 / Merkür Uranüs 60’lık Açısı: Yeni olan her konuya açık olmanız gereken bir zaman dilimidir. İşinizle veya sevdiğiniz konularla ilgili yeni projeleri, teknolojileri araştırabilirsiniz. Yaratıcı her türlü çözüm önerileri rahatlıkla aklınıza gelir. Merkür geri harekette olduğu için, bunlar belki geçmişte de benzer konulara üretmiş olduğunuz çözümler olabilir. Tüm yaptığınız işlerde ilerici ve orijinal fikirler rahatlıkla aklınıza gelir.

1 Temmuz 2020 / Güneş Merkür Kavuşumu: Düşüncelerimizin ve benliğimizin daha çok ailemizle ve köklerimizle olduğu bir zaman dilimidir. Geçmişte bizim için önemli olan konular şimdi tekrar önem kazanabilir. Geçirdiğimiz zor yıl nedeniyle zaten düşüncelerimizde hep geçmişe özlem içerisindeyiz. Bu nedenle eskilerden güzel anıları su yüzüne çıkarma zamanındayız. Merkür Güneş’in kalbindeyken dualar ve dilekler çok önemlidir ancak bu isteklerin geçmişten gelen istekler olması daha iyi olabilir.

1 Temmuz 2020 / Güneş Uranüs 60’lık Açısı: Geçmişten geleceğe köprü inşa edeceğiniz bir süreç diyebiliriz. O yüzden geçmişten dersler çıkararak geleceğe yatırım yapacağız. Değişim zaten kaçınılmaz görünüyor. Şimdi bu değişimi tüm eski düzeni yenileyerek oluşturma zamanı, bu geçiş sürecinde destekleyici gelişmeler yaşayabileceğiniz bir zaman dilimidir. Beklenmedik fırsatlar, şanslar kapınızı çalabilir.

1 Temmuz 2020 / Merkür Kiron Karesi: Sürekli çıkış yolları aradığımız, yenilikler için fikir üretmeye çalıştığımız bir süreci işarete eder. Her doğum sancılıdır.  Her zorluk aslında başarıyı getirir. Bu nedenle bu süreç oldukça bizi geliştirecektir. Biz çözüm üretmeye çalıştıkça, zihnimiz bize yeni kapılar açacaktır. Herkes için her konuyu irdelemenizi tavsiye ederim. Bu beyin fırtınası size de çok fayda sağlayacaktır.

2 Temmuz 2020 / Satürn Oğlak Burcunda: Tecrübelerin değer kazanacağı zamanlardır. Tabi geçmiş sorumluluklarımızı yerine getirmediysek bunların su yüzüne çıkacağı zamanları da işaret edebilir. Artık biliyoruz ki 2020 bizim için bir geçiş yılı nelerde eksik kaldık, hayatımızın hangi bölümünü inşa edemedik.  Satürn’ün retro hareketiyle tekrar Oğlak Burcuna dönüşü bize bu konuları hatırlatacak ve eksikleri tamamlamamız için de son uyarılarını yapacak. Elinizde halen fırsat varken lütfen treni kaçırmayın. Kolları sıvayıp, aynı bir binayı inşa eder gibi hayatınızı yeniden oluşturmaya başlayın. Değişen, yıkılan çok şey olabilir ama bu dönem tecrübeleriniz sizin zenginliğiniz olacaktır. Film önerisi yapmak istedim. ‘’The pursuit of happyness –Umudunu Kaybetme’’ Will Smith’in kendi oğlu ile oynadığı hayatta hangi zorlukları deneyimlerse deneyimlesin umudunu asla kaybetmeyen ve başarıyı yakalayan bir adamın hikayesidir. Bu hafta izlemek belki sizlere iyi gelir.

5 Temmuz 2020/ Oğlak burcunda Ay tutulması:  Türkiye saatiyle sabah 07:44’de Oğlak burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. Tutulma 13 derece Oğlak burcunda olacak özellikle Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak burçlarının 13. Derecelerinde ya da bu derecenin yakınında olanlar daha fazla tutulmadan etkilenecek. Bu etkileşim olayların gün yüzüne çıkacağı artık bir şeylerin sonuna gelineceği bir sürece girileceğine işaret eder. Ay tutulmaları daha duygusal konularla ilgilidir. Oğlak burcu tema olarak ciddiyeti, gelenekselliği, tutuculuğu, sağlam iradeyi gösterir. Aynı zamanda ekonomi, para, iş hayatını temsil etmektedir. Sağlık anlamda deri, cilt, diş gibi konulara dikkat etmelisiniz. Bu süreçte ekonomik kaygıların psikolojinizi çok fazla etkilememesine özen gösterin.

Sevgilerimle,

TUĞBA KARADAYI ULUSOY

ASA Dip. ISAR Cap.

 

Önemli Astrolojik Olaylar ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.