29 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

29 Haziran 2020

29 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün Terazi burcunda hareket edecek. Estetik zevklerinizin önemli olduğu bir gün sizleri bekliyor. Pazartesi günü işe gidiyorsanız eğer, kıyafetlerinize özen göstermeniz enerjinizi yükseltebilir. Eğer evdeyseniz, yine de kendinizi güzel hissetmeye çalışın, kendinizi ve etrafınız güzelleştirin.

Ay 15:55’te Plüton’la ardından da 16:01’de Jüpiter ile kare açı yapacak. Bu durum aslında 30 Haziran’da gerçekleşecek olan Jüpiter Plüton kavuşumunu tetikleyecek. Dolayısıyla bugün aslında hayatımızda köklü değişim ve dönüşümler yapmak isteyebiliriz. Bu iki büyük gezegen de retro olduğu için aslında bu dönüşüm isteği daha çok geçmişte karar verdiğimiz konularla ilgili olabilir. Kendimizi büyük bir ruhsal çatışma ve değişim isteğinde hissedebiliriz. Çok fevri karar vermememiz, üzerinde iki kere düşünmemiz gereken zamanlardayız. Ayrıca bu süreç bizi geçmişte didinip uğraşıp elde edemediğimiz başarılar konusunda zorlayabilir. Terazi burcunun adalet duygusu tavan yapabilir. Ancak bu dönem büyük resme odaklanın, büyük uğraşların mükafatı da büyük olacaktır. Başarı geç geliyorsa tüm alacaklar da birikiyor demektir. Bu süreçteki tüm uğraşlarınızı kendinize yaptığınız yatırım olarak düşünün ve içinizi karartmayın annem.

16:01’den ertesi gün 01.47’ye kadar Ay boşlukta olacak, dolayısıyla önemli işlerinizi 16:01’den evvel yapmanızı tavsiye ederim.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.