29 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

28 Eylül 2021

29 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

29 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

29 Eylül Günlük Astroloji Yorumu, Selamlar canım arkadaşlarım,

  • Ay tüm gün Yengeç burcunda yer alacak. Duygularımızın, sezgilerimizin oldukça ön planda olduğu ayrıca ailenin, aidiyetin önemli olduğu bir güne başlangıç yapacağız.
  • 04:56’da Ay-Güneş karesi gerçekleşecek. Birazcık sıkıntılı saatlerdir. Kabus görürseniz çok takılmayın, geçici bir etkidir annem.
  • 11:16’da Ay-Mars karesi gerçekleşecek. Biraz gergin saatler olabilir. Karamsar ruh halinin getirdiği öfke problemleri ile karşılaşabilirsiniz. Tüm uğraştıklarınız sanki çözüm vermiyormuş gibi hissedip kendinizi yıpratacak duygusal mücadelelere girmeyin. Mücadele bizi başarıya götürür yeter ki büyük resmi görün ve karamsarlığa kapılmayın.
  • 14:19’da Ay-Kiron karesi gerçekleşecek. Ruhsal olarak biraz sıkıntılı hissetmemize sebebiyet verebilir. Birazcık alınganlık yapabiliriz. Çok takılmayın annem geçici bir etkidir. Kendinizi sıkmamaya çalışın.
  • 19:13’te Venüs-Neptün üçgeni gerçekleşecek. Etkisi ortalama 5 gün. Hayal gücümüzün oldukça yüksek olacağı bir zaman dilimi diyebiliriz. Sanatsal konulara oldukça yeteneğimizin arttığı, okült ve mistik konularla alakalı derinleşebiliriz. Sezgisel ve empatik olup maddi manevi yardımlaşma gerçekleştirebiliriz. Bu dönemde hayvanlara merhametimiz oldukça artabilir, onlara yardım ve bağış yapabiliriz. Hayalimizdeki partner ile karşılaşabiliriz ya da partnerimizle oldukça romantik zamanlar geçirebiliriz. Lakin bu dönem karşınıza çıkanları hayalinizdeki insan da zannedebilirsiniz çok da uçmayın. Yılda bir kez gerçekleşir, çok da önemsemeyin annem.
  • 20:53’te Ay-Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Oldukça vizyoner olabileceğiniz saatlerdir. Bu saatlerde rutin işlerle uğraşmak istemeyebilirsiniz. Daha spontane olmak isteyeceğiniz zamanlardır. Aynı zamanda yaratıcılığınızın da yüksek olduğu saatler olacağı için, çözülecek problemleriniz varsa üzerinde düşünmek için harika saatlerdir.
    Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.