29 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

28 Eylül 2022

29 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

?29 Eylül Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay akrep burcunda başlıyoruz. Azıcık iç sıkıntımız olabilir, her şeye şüpheyle yaklaşabiliriz.
?10:49’da Ay Uranüs karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatler gergin saatlerdir. Böyle bir anda patlayabilirsiniz sağa sola. Bir de ani beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Kendi depremlerinizi yaratmayın.
?11:57’de Ay Satürn karesi var. Babadan, patrondan izin koparmak için hiç iyi zamanlar değildir. Bir de böyle yüreğinize öküz oturmuş gibi hissedebilirsiniz çok takılmayın annem.
?10:49’da Venüs Terazi burcuna geçecek ve 23 Ekim’e kadar da Terazi burcunda kalacak. Venüs, çok güçlü olduğu konuma yerleşiyor. Aşk, estetik, sanat gibi konularda şanslı olacağımız bir sürece işaret eder. En güzel flörtleşme zamanı diyebilirim. Kibarlık, medeni ve diplomatik tavırlar, sosyal kelebek bu tabirlerin hepsi bu süreci ifade eder. Kullanın annem.
?20:02’de Ay Neptün üçgeniyle beraber dua, meditasyon, sanat ve ilhamla ilgili konularda başarılı olacağımız saatlerdir.
?21:57’de Ay Merkür sextile açısıyla geçmişe iyice dönebilirsiniz. Eski kitapları karıştırabilirsiniz, eskiden sahip olduklarınıza yoğunlaşabilirsiniz ancak bunlara çok takılmayın onların hepsi bugünkü sizi yarattı. ?
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #29Eylül #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.