29 Eylül 2023 Koç Burcunda Dolunay

28 Eylül 2023

29 Eylül 2023 Koç Burcunda Dolunay

🍀Koç Burcunda Dolunay

💫29 Eylül 2023 tarihinde Türkiye saatiyle 12:57’de Koç burcunun 6 derecesinde Dolunay gerçekleşecek. Dolunay enerjileri yapılan olayların ortaya çıkması, gizli hiçbir işin kalmaması her şeyin görünür olmasını temsil eder.

💫Koç burcu yeni başlangıçları, risk almayı, harekete geçmeyi, acemiliği, toyluğu, yaşamı, hayatta kalmayı, coşkun olmayı, bağımsızlığı, hareketi, patlamaları, yangınları ve ben demeyi temsil eder. Hayatımızdaki ilklerle alakalıdır. Dünya astrolojisinde ise askerleri, sporcuları, bir şeylere öncülük eden insanları temsil etmektedir. Dolayısıyla bu süreçte sportif başarılar, askerler ve liderlerle ilgili konular oldukça ön planda olacaktır. Öfke kontrol problemi yaşanabilir, sinir krizlerine şahit olabiliriz.

💫Sağlıkla ilgili konularda baş bölgesi, baş ağrısı, yaralanmalar ve kazalar ilgili problemler gündeme gelebilir.

💫Dolunayın gündem konusu ise,

✅Temeli sağlam olmayan ilişkilerin bitmesi,

✅Kadın figürleriyle ilgili şaşırtıcı olayların ortaya çıkması. Özellikle de yönetici pozisyondaki kadınlarla ilgili bazı ilişkilerin bitmesi ve sağlık problemleri,

✅Vize, eğitim, yurtdışı bağlantılı işlerle ilgili konularda destekleyicidir.

✅Dolunay’ın yöneticisi Mars’ın Terazi burcunda olması ve Güney Ay Düğümü ile kavuşuma gitmesi, siyasi kişileri çok konuşacağımızı göstermektedir. Terazi aynı zamanda köprüler, ticaretle de ilgilidir. Bu alanlar da gündemimizde olabilir.

✅Ayrıca bu dönem hastalıklara da dikkat etmek gerekiyor ancak bir kapanma olacağını sanmıyorum.

💫Şunu da unutmamak gerekir ki Koç enerjisi bir anda yanan bir anda sönen bir enerjidir. Bu dönem çıkacak olan olaylar bir anda alevlenebileceği gibi uzun vade sürmez, hemen püskürtülür.

💫Umarım bu süreci kendi enerjinizi ortaya çıkarmak için kullanırsınız.

Sevgilerimle Tuğba. #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #Koçburcundadolunay #koç #koçdolunayı #tugbaastrojiakademisi

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.