29 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

28 Ekim 2021

29 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

?29 Ekim Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun ??????Ay tüm gün Aslan burcunda yer alacak. Ay Aslan burcunun keyfini süreceğimiz güzel bir gündeyiz. Ay Aslan burcundayken eğlenceli bir bayram geçirebilirsiniz.
?02:02’de Ay-Satürn karşıtlığı gerçekleşecek. Böyle bir ruhunuz daralabilir, içiniz kıyılabilir çok takılmayın annem geçicidir.
?06:41’de Ay-Kiron üçgeni gerçekleşecek. Bugünün en destekleyici açısı, yaralarımızı sarmak ve şifa bulmak için uygun saatlerdir. İlişkilerinizle veya işinizle ilgili bir yaranız varsa ve bir konuşma yapacaksanız daha çok bu saatlere getirmenizi tavsiye ederim.
?13:24’te Ay-Uranüs karesi gerçekleşecek. İstikrarı sağlamakta zorlanacağınız saatlerdir. Fazla özgür olmak isteyebilirsiniz. Ancak sizin özgürlüğünüz başkalarının özgürlüğünü kısıtladığı zaman sonlanır. Bunu unutmamalısınız. Bu nedenle bu özgürlük arayışınızı yaratıcı konularda kullanmanızı tavsiye ederim. Sonra kişisel depremlerinizi yaratmayın annem.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #29Ekim

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.