29 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

28 Aralık 2019

29 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,
Ay tüm gün Kova burcunda, entelektüel seviyemizi yükseltmek, icat çıkarmak, gelecekle ilgili planlar yapmak, marjinal kararlar vermek için harika bir gün.
05:06’da Ay Venüs kavuşumu da gerçekleşecek. Demek ki hem ikili ilişkiler hem de değerle ilgili konularda kendimizi iyi hissedebileceğiz. Bugünü sanatla, hayatı güzelleştiren konularla ilgilenerek geçirmek de ufkunuzu açabilir.
07:54’de Merkür Oğlak burcuna geçecek. Zihnimiz artık daha görevlerimize odaklı çalışacak. Uç noktada kendimizi ifade ederken, duyguları gözden kaçırma riskimiz var. Merkür bu transitini 16 Ocak tarihine kadar da devam edecek. Bununla ilgili bir video çekmiştim. Onu da aşağıdan izleyebilirsiniz. ⇓⇓⇓
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.