29 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

30 Aralık 2023

29 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

🍀29 Aralık Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Yengeç burcunda başlıyoruz.

💫01:12’de Ay Venüs üçgeni, 01:57’de Ay Plüton karşıtlığını deneyimleyeceğiz. Aslında bu 09:00’da gerçekleşecek olan Venüs Plüton sextilini tetikleyecek.

💫01:15’de Mars Neptün karesi gerçekleşecek. Bunu geçen gün de yazdım, biraz sıkıntılı zamanlardır, kazalar, gaz sızıntıları, göçmenlerle ilgili problemler, deniz aşırı yerler ve depremlerle ilgili konuları tetiklemektedir.

💫01:57’den 03:23’e kadar Ay boşlukta olacak. Önemli işlerinizi bu saatlere getirmeyin annem diyeceğim de o saatte ne başlatacaksınız allasen.

💫03:32’de Ay Aslan burcuna geçecek. Burada kendimizi daha iyi hissedeceğiz. Süslenmek, kuaföre gitmek, çocuklarla vakit geçirmek, sahne önü işler ve hobilerimizle ilgilenmek kendimizi iyi hissetmemize sebebiyet verecektir.

💫09:00’da Venüs Plüton sextili gerçekleşecek. Venüs de Plüton da 29 derecede. 29 derece aslında sonlanma derecesidir, bir şeylerin yıkılıp yeniden yapılacağının, artık patlama enerjisinin göstergesidir. Bu süreçte deprem, maden kazalarına karşı dikkatli olmakta fayda var. Pırlantalar, değerli madenlerle ilgili konular gündeme gelebilir. Size iyi gelmeyen her türlü ilişkiden kurtulmak için destekleyicidir. Para akışınızda köklü değişimler yapabilirsiniz. Aslında bu açıyı çürüyen her şeyden kurtulmak için kullanabilirsiniz.

💫14:17’de Ay Jüpiter karesi gerçekleşecek. Yılbaşı alışverişlerinizi tamamlamadıysanız burada abartma riskiniz var. Çok coşmayın annem.

💫23:23’de Venüs Yay burcuna geçecek. İşinize yaramayan ilişkilerden kurtulduysanız bu gece barda yarında da barda bundan böyle her gece bardaaa diye şarkılar söyleyebilirsiniz çünkü ilişkilerden özgürleşmek isteyeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Bekarlar aradıkları ilişkiyi bu dönem yurtdışı, okul, gezdikleri yerlerde de bulabilirler. Bu etki 23 Ocak 2024 tarihine kadar devam edecek.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #29Aralık #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.