29 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

29 Aralık 2021

29 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?29 Aralık Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Terazi burcunda başlayacağız.
?00:10’da Ay-Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. İhtiyaçlarımızın abartılı olduğu saat dilimleri. Bu saatte sakın mutfağa gitmeyin, tatlılar dikkat çekici olabilir.
?00:10 ile 00:16 arası Ay boşlukta. Bu zaman diliminde yeni bir iş yapmayın, elinizdekileri bitirin.
?00:16’da Ay Akrep burcuna geçecek. Derin duygulara geçiş yaptığımız bir zaman dilimidir. Sezgilerimiz artar. Güvence ihtiyacımız da arttığı için daha temkinli hareket edebiliriz. Olumsuz anlamda kıskançlıklar, intikam hisleri artabilir. Gereksiz kuşkucu davranabiliriz. Gizli şeylere, sırlara ilgimiz artabilir. Bunun yanı sıra ketum bir yapıya da bürünebiliriz. Olayları sezgisel olarak kavrayacağımız için, daha temkinli hareket edebiliriz.
?07:09’da Jüpiter Balık burcuna geçecek. 11 Mayıs 2022 tarihine kadar Balık burcunda seyahatine devam edecek. Sonunda Jüpiter yönettiği burca geçecek fakat Jüpiter son Balık burcuna geçişinde müsilaj problemi yaşamıştık hatırlarsanız. Denizlerle alakalı abartılı problemler yaşamamız muhtemel. Çünkü Jüpiter aşırılıklarla, sonsuzluk ve kibirle alakalıdır. Din adamları, dini kullanan insanlar tekrar ön plana çıkacaktır, burada akıl ve mantığımızı kullanarak kimin doğru, kimin yalan söylediğinizi anlayabiliriz annem. Kişisel bazda hayatımızda merhamete, şefkate ve empatiye yer vereceğimiz zamanlar. Ekstra olarak Balık burcu ile Terazi burcu antisciadır dolayısıyla arkadan dönen siyasi olaylar artabilir ve gün yüzüne çıkabilir. Evet Jüpiter şans demektir fakat kontrolü zordur, kibirimize yenilmemiz gereken zamanlardır.
?13:27’de Merkür-Venüs kavuşumu gerçekleşecek. Etkisi ortalama 7 gün sürecektir. İlişkinizde var olan problemleri konuşarak çözmek için mükemmel zamanlardır. Malum Venüs de retro ilişkinizde problem gördüğünüz konuların üzerinden geçebilirsiniz. Sanat faaliyetlerinizi gerçekleştirmek için güzel zaman dilimleri. Özellikler resim yapmak, şiir yazmak, şarkı sözü yazmak için değerlendirebilirsiniz.
?13:42’de Ay-Güneş sekstili gerçekleşecek. Patronlarınızla iyi anlaştığınız, babanıza para isteyebileceğiniz zamanlar.
?18:51’de Ay-Uranüs karşıtlığı gerçekleşecek. Ani olaylara, sürprizlere açık zaman dilimleri. Ama gerçekleşecek ani olaylardan ya da sürprizlerden pek hoşlanmayabilirsiniz.
?19:58’de Ay-Satürn karesi gerçekleşecek. Böyle bir içiniz sıkılmış gibi hissedebilirsiniz çok takılmayın annem.
Bugünün başka olayı yok, öptüm bu kadar.???? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #29Aralik

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.