29 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

28 Ağustos 2022

29 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

?29 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım, ?

? Güne Ay Başak burcunda başlıyoruz. Hayatımızda ayıklamak istediklerimizi ayırmak, hayatınızı düzene koymak için uygun zamanlardır.

?Günün şanslı talihlileri: İkizler, Terazi, Kova

⚠️Günün Dikkat etmesi gerekenler: Başak, Balık, Yay

?02:27 Ay Neptün karşıtlığı gerçekleşiyor. Bu saatler her türlü ruhsal çalışma, ibadet, sanatla ilgili konularda çok destekleyicidir.

?06:08 Ay Plüton üçgeni var. Bu saatlerde kendimizi gayet güçlü hissedebiliriz. Kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz.

?06:08’den 12:44’e kadar Ay boşlukta olacak. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmemeye çalışın annem.

?12:44 Ay Terazi burcunda transit edecek. İlişkiler daha fazla gündemde olabilir.

?19:10 Ay Merkür kavuşumu gerçekleşiyor. Bu süreçte bol bol bilgi alışverişi yapabiliriz. İletişim konularının aktif olacağı saatlerdir.

?22:49 Ay Mars üçgeni var. Kendimizi çok iyi hissedip çok hareketli olabiliriz. Speedy Gonzales gibi Atom Karınca gibi oradan oraya koşturabiliriz. Enerjimizin yüksek olduğu saatlerdir. ?

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

 

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #29Ağustos #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.