28 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

27 Temmuz 2022

28 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

?28 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Yengeç burcunda başlıyoruz.
?03:54’de Ay Plüton karşıtlığı gerçekleşecek. Yeniaya girerken atara atar gidere gider deme potansiyelimizin oldukça yüksek olduğu bir süreçten geçiyoruz. ?
?03:54’den 09:35’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde bir şey başlatmayın diyeceğim ama o saatte ne başlatacaksınız allasen yatın uyuyun. ?
?09:35’de Ay artık Aslan burcunda. Ay Aslan burcundayken kendimizi gayet güçlü, enerjik, neşeli ve yaratıcı hissederiz.
?20:55’de Aslan burcunda bir Yeniay gerçekleşecek. Bununla ilgili bir yeniay yazısı yazdım. Gündemin enerjisini anlayabilmek için o yazıyı okumanızı tavsiye ederim.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #28Temmuz #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.