28 Temmuz Aslan Burcunda Yeniay

27 Temmuz 2022

28 Temmuz Aslan Burcunda Yeniay

Selamlar canım arkadaşlarım,
28 Temmuz 2022 tarihinde Türkiye saatiyle 20:55’de Aslan burcunun 5 derecesinde Yeniay gerçekleşecek. Özellikle 5 derece civarında bir gezegeniniz varsa daha fazla etkisi altında kalabilirsiniz. Koç, Aslan ve Yay burçları için olumlu gelişmelere sahipken; Boğa, Akrep ve Kova burçları bu yenilikler için irade kullanmak zorunda kalacaklar.
Yeniaylar yeni başlangıçlara işaret eder ancak yine de tohumu atmak için 3 gün beklemekte fayda vardır.
Aslan burcu anlamı itibariyle yöneticileri, yaşamı, mutluluğu, ünlüleri, şöhreti, çocukları, eğlence yerlerini, borsa ve altını temsil eder. Medikal astrolojide ise kalp ve sırtı temsil eder.
Yeniaya durağan Jüpiter’in üçgen açısı olması bu süreçte yaşanacak olaylarda herhangi bir koruyuculuğun olmamasını ve gerçeklerin apaçık ortaya çıkmasını temsil etmektedir.
Özellikle büyük liderler ve ünlülerin hayatlarında aşırılıkların gündeme gelebileceğini göstermektedir.
Bol bol çocuk haberi duyabiliriz.
Yangınlarda artışlar yaşanabilir.
Skandallar gündemimize gelebilir.
Kadın figürler büyük olaylar başlatabilir. Bir lider görevini bir kadın lidere bırakabilir.
Gözler borsa ve para piyasalarında olacak.
Ekonomi dememe gerek yok zaten.
Kalp hastalıkları ve kalp kriziyle ilgili riskli bir döneme giriyoruz özellikle bu konularda rahatsızlığınız varsa lütfen doktor kontrollerinizi aksatmayın.
Önümüzdeki özellikle 3 gün ama devamındaki 1 haftada da gerçekleşecek gökyüzü etkileşimlerinden dolayı dikkat edilmesi gereken bir süreçten geçiyoruz. Malumuzun demin de bahsettiğim gibi Yeniay’da büyük koruyucu olan Jüpiter görevini yerine getiremeyecek. Doğal afetler bakımından senenin en riskli dönemine giriyoruz. Umarım bu süreci kazasız belasız atlatırız.
Sevgilerimle.
Tuğba Karadayı.

#28Temmuz #yeniay #aslanyeniayı #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #tugbakaradayiastrolojiakademisi #aslanburcu

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.