28 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

29 Temmuz 2020

28 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün Akrep burcunda hareket edecek. Sezgilerinizin sizi yanıltmayacağı bir gün sizleri bekliyor. Duygularınızda derinlik sizi biraz yorabilir. Kendinizi dipsiz kuyulara çekmemeye çalışın annem.

00:45’te Merkür-Mars karesi gerçekleşecek. Biraz tartışmacı olmaya eğilimli olabilirsiniz. Düşünceler konusunda kendinizi güvende hissetmediğiniz takdirde savunmacı bir yapıya bürünüp sivri dilli olabilirsiniz. Yapılanları saldırı olarak algılayıp gereksiz mücadelelere girmeyin annem. Ayrıca trafik kazalarına, iletişim kazalarına, su kazalarına dikkat. Önleminizi almayı unutmayın.

01:04’te Ay-Uranüs karşıt açısı gerçekleşecek. Hayatınızdaki değişikliklerin sizi biraz zorladığını hissedeceğiniz saatler olabilir. Yeni haberler alma isteğiniz artabilir. Kendinizi sakinleştirmeye çalışın, aksi takdirde uykunuz kaçabilir.

12:03’te Ay-Merkür üçgeni gerçekleşecek. Normalde İletişimin rahat aktığı saatlerdir, Kendinizi iyi ifade edebilirsiniz. Duygusal iletişimde de oldukça başarılı olabilirsiniz, karşı tarafın hislerini oldukça iyi anlarsınız fakat unutmayın ki bu aslında Merkür Mars karesini tetikleyeceği için yine de üsluba dikkat etmemiz gereken zamanlardır.

18:07’de Ay-Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Hoşgörü, mutluluk gibi konuların ön plana çıkacağı saatlerdir. Sizi yoran konularda hoşgörünüzü kullanmaya çalışın. Belki birisi size hatalı davranıyor olabilir. Tabi bu hata kabul edilebilir boyutta ise hoş görmeye çalışın. Çünkü elbet bu kişi ilerde hatasını görecektir. Siz ne kadar hoşgörülü olursanız o kişi hatasını o kadar kolay anlayacaktır.

18:17’de Ay-Neptün üçgeni gerçekleşecek. İçinizdeki güzel duyguların kolaylıkla su yüzüne çıkabileceği saatlerdir. Oldukça anlayışlı davranabilirsiniz. Size tepki gösterenlere neden sinirli olduklarını anlamaya çalışın. Unutmayın ki sinirlenen ve öfkelenen kişi mutlaka korkuyordur. Empati kurarak onun duygularını anlamaya çalışın.

23:05’te Ay-Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Gün genelindeki duygusal yoğunluktan kaynaklı tüm dip dalgalarını atlattıktan sonra artık güçlü hissetme zamanı geldi. Durun ve bir düşünün ben ne kadar da güçlüyüm. Gücünüzü kimseye kanıtlamanıza gerek yok çünkü siz her türlü duygusal yoğunluğu aşabildiniz.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.