28 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

28 Şubat 2019

28 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar,

Güne Güneş Mars uyumlu açısıyla başlıyoruz. Tam bir harekete geçme açısı. Kendimizi daha enerjik, girişimci, hareketli hissedebiliriz. Spora başlamak istiyorsanız bu açının gazıyla başlayabilirsiniz. Etkisi 2-3 gün sürecek.

09:17’de gerçekleşecek olan Ay Uranüs üçgeni de yine beklenmedik gelişmelerin, fırsatların yaşanabileceğinin göstergesi.

09:17’den 09:48’e kadar Ay boşlukta olacak. Sonrasında Ay Oğlak burcuna geçiyor. İki günlük laylaylom bitiyor ve artık sorumluluklar, ciddiyet gündemde oluyor. Kendimizi biraz daha soğuk ve görev odaklı hissedebiliriz.

Çok merci bu kadar. Öptüm.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.