28 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

27 Şubat 2023

28 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

?28 Şubat Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay İkizler burcuyla başlıyoruz. Valla normalde burası skandal diyeceğim ama artık skandallara da şaşırmaz olduk.

?07:20’de Ay Mars kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatlerde enerjimiz oldukça yüksek olabilir. Uykumuz kaçabilir, erken kalkan spor yapsın.

?18:45’de Ay Neptün karesi gerçekleşecek. Hayaller Paris hayatlar ahanda bu enerjisindeyiz. Zihnimiz çabuk dağılabilir, cümleye başladığımız gibi bitiremeyiz, varsayımlarımız hata yapmamıza sebebiyet verebilir. O yüzden bu saatlerde önemli kararlar almamaya özen gösterin.

?22:27’de Ay Merkür üçgeni gerçekleşecek. Bu saatler iletişim kurmak açısından çok daha iyi saatlerdir. Bir şeylerin üzerine düşünmek ve fikir üretmek için de kullanabilirsiniz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #28Şubat #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.