28 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

27 Şubat 2022

28 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

?28 Şubat Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Kova burcunda başlıyoruz. Gündem konusu daha çok kalabalıklar, gruplar, kitlesel iletişim olabilir. İş yerinizdeki arkadaşlarınızla sosyalleşmek isteyebilirsiniz. İşten çıktıktan sonra buluşmak için oldukça uygun bir gün.
?15:07’de Ay-Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde gruplara konuşmalar yaparak, fikirlerinizi paylaşarak birçok insana fayda sağlayabilirsiniz. Lakin unutmamak lazım ki bu bir irade açısı, dolayısıyla size insanlar faydalı olabileceğiniz işler için teklif sunabilir ama bunu yapıp yapmamak sizin elinizde.
?16:49’da Ay-Uranüs zorlu açısı gerçekleşecek. Bu saatler biraz gergin zamanlara işaret eder. Hiç deneyimlemediğiniz konular varsa biraz kendinizi zorlayarak yeni fırsatlar yaratabilirsiniz.
?18:33’de Mars Kuzey Ay Düğümü uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu dönem verdiğiniz kararlar kaderinize etki edecek kararlar olabilir. Aynı zamanda Mars savaşmayı temsil eden bir gezegen olduğu için içinden geçtiğimiz süreçte önemli ve kadersel kararlar alınabilir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar. ??? #astroloji #astrolog #astrologanne #tugbakaradayi #28Şubat

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.