28 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

27 Şubat 2020

28 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmmm,
Güne Ay Koç burcunda başlıyoruz ve Ay 06:24’de Satürn ile kare açı yapacak. Özellikle otorite figürlerinden yana baskı altında hissedebiliriz. yaşam motivasyonumuz düşebilir bir ruhumuz sıkılabilir ama çok da önemli değil.
06:24’den 10:29’a kadar Ay boşlukta olacak ve önemli işlerinizi bu saatlere getirmemeye çalışın. Yeni bir şeyler başlatmak isterseniz 10:29’dan sonrasını tercih etmek daha iyi olabilir. Aradaki zamanda başlayan işlerde aksaklıklar gündeme gelebilir.
10:29’da Ay Boğa burcunda transitine başlayacak ve maddi konular, hayattan daha fazla zevk aldığımız konular gündeme gelebilir. Evinizi dekore etmek istiyorsanız, çiçek almak istiyorsanız, kendinizi güzelleştirmek istiyorsanız bu günleri tercih edebilirsiniz ancak iştah da açılır çok da abartmayın.
17:49’da Ay Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Şimdi bunun pozitif yani sürpriz fırsatlar ayağınıza gelebilir, negatif yani ise beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Sakin kalınması gereken zamanlardır.
18:50’de Ay Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatler iletişim, kendini ifade etme, becerileri ortaya koyma bakımından desteklendiğimiz saatlerdir.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.