28 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

28 Ocak 2019

28 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarr,

Bugün yine düne oranla çok daha keyifli bir gün ancak daha iyi günler de göreceğiz arkadaşlar.

12:46’da Ay’ın Satürn’le uyumlu açısı sorumluluklarımızı yerine getirme konusunda bize başarı sağlayacak ve bizden büyük kişilerin de desteğini alabileceğimizi göstermektedir.

13:13’de Ay Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Manevi yönden çok destekleyicidir. Bu saat dilimini daha çok ruhunuzu beslemek için kullanabilirsiniz. Bu her türlü ibadet olabileceği gibi, meditasyon, yürüyüş yapmak, müzik dinlemek gibi de artık ruhunuza ne iyi geliyorsa onu yapmanız için harika bir zaman dilimidir.

Tek sevmediğim kısım (bu memnuniyetsiz Oğlak’lığım ne olacak hiç bilmiyorum) 20:20’de gerçekleşecek olan Ay – Mars 150 derecelik açısı. Bu açı genel anlamıyla farkında olamama, kaza açısı zaten bunu biliyorsunuz, Mars Koç burcunda tamam yönettiği burçta ama çok güçlü. Ay Akrep desen çok sağlam bir yerde değil. Yani burada kazalara, sakarlıklara dikkat. Tabi bu duygusal problemler, farkında olmadan gelişen agresif enerjiler de olabilir.

Bugünlük bu kadar. Bu hafta biraz şenlikli. Gökyüzü yine pek bir oynak. Ay ben gün gün bekleyemeyeceğim benim burcuma etkisi ne derseniz de haftalık burç yorumlarınızı okumayı unutmayın.

Öptüm bu kadar.

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.