28 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

27 Ocak 2022

28 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?28 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Yay burcunda başlayacağız. Sosyalleşmek istediğimiz, eğlenmek istediğimiz, kitapların içinde araştırma yaparken kaybolduğumuz bir gün. Böyle bir enerjik hoplasam mı zıplasam mı karar veremediğiniz bir gün olabilir. O zaman dans.
?01:50’de Ay-Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatte astroloji çalışmak isterseniz mükemmel bir fırsat ama uyanıksanız. Ben uyanığım, çalışacağım. Sizi de beklerimmm.
?11:39’da Ay-Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Kendi sorumluluklarımızın bilincinde ve zor işlerin bile altından kalkabileceğimiz bir gündeyiz.
?11:46’da Venüs retrodan çıkmak üzere durağan pozisyonuna geçiyor. 30 Ocak tarihinde de artık direkt hareketine başlayacak. Şimdi bir gezegen durduğu zaman görevini yerine getiremez, o konularda takıntılar oluşabilir, bir yere takılıp kalabilir gibi düşünün. Venüs de hem ilişkileri hem parayı hem değeri hem sanatı (bu hem hemlerin sonu gelmeyecek burada kesiyorum) temsil ettiği için bu 2 günlük süreçte bu konularla ilgili problemler gündeme gelebilir. Özellikle ilişkilerde takıntılar ve kadınlarla ilgili gündemlerimiz olmaz diye ummak istiyorum.
?21.59’da Ay-Neptün zorlayıcı açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde sezgileriniz sizi yanıltabilir, yanlış şeylere varsayımlarda bulunabilirsiniz, böyle bir şey olursa Tuğbam demişti aman içim bulanmış sadece diyin geçin.
?21:59 ile ertesi gün 12:08 arası Ay boşlukta. Ne yapıyoruz? Yeni işlere başlamıyorruuuzz. Elimizdekileri tamamlıyoruzzzz. Şimdi alın kitabı elinize, okumaya başlayın. Meditasyon yapın, dinlenin, uyuyun. Oh mis.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar. ???
#astrolog #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #28Ocak

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.