28 Ocak 2020 Günlük Astroloji Yorumu

28 Ocak 2020

28 Ocak 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmmmm,
Ay tüm gün Balık burcunda transit edecek. Dolayısıyla yine gayet duygularımızın gündemde olacağı bir gündeyiz.
04:13’de Ay Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu da sabah saatlerinde gayet iyimser ve hoşgörülü olabileceğimizi gösterir.
Lakin Ay 12:30’da Mars’la kare açısını gerçekleştirip 12:33’de de Neptün’le kavuşacak. Bu durum da aslında 13:34’de gerçekleşecek olan Mars Neptün karesini aktive etmeye başlayacak. Mars Yay burcunda. Biz enerjimizi yabancı insanları keşfetmek adına kullanabiliriz. İçgüdüsel olarak meraklıyızdır. Ancak Neptün Balık’da. Dolayısıyla ayaklarımızın da çok yere basmadığı süreçlerden geçiyoruz. Sağı solu keşfedeyim derken, dağılma, bağımlılık geliştirme ve hayal kırıklığımızın yüksek olduğu süreçlerden geçiyoruz. Bu dönem aldatılmalar artabilir, deniz kazaları yaşanabilir, ayrıca fanatizm sebepli kavgalar söz konusu olabilir. Dikkat edilmesi gereken zamanlardadır. Tabi ki sizin haritanız etki almıyorsa partnerleriniz sizi aldatmaz hemen panik yapmayın şekerlerim. Ama bu dönem de “yaptım ama bir sor niye yaptım” diye sizi kandırmak isteyen insanlara da temkinli olmanız gerekmektedir.
14:01’de Ay Venüs kavuşumu gerçekleşecek. Bu durumda da para ve ilişkiler gündeminize gelebilir. Ayrıca hayattan keyif alacağınız saatlerdir.
Bugünün başka bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.