28 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

27 Nisan 2022

28 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

?28 Nisan Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Koç burcunda olacak. Oldukça hareketli olduğumuz bir sürecin içindeyiz. Kendimizi atom karınca gibi bir oraya bir buraya koştururken bulabiliriz.
?15:04’te Merkür-Plüto üçgeni gerçekleşecek. Karşı tarafı manipüle edebiliriz ya da manipüle edilebiliriz. Biraz dikkat edilmesi gereken zamanlardır. Kendimizden güçlü insanlarla konuşmak istiyorsak, birinden destek almak istiyorsak ya da yaptığımız işlerin güçlenmesini istiyorsak mutlaka ve mutlaka bunu değerlendirmenizi tavsiye ederim. Etkisi yaklaşık 5 gün sürer.
?21:51’de Ay-Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Burada baş ağrılarına dikkat etmemiz lazım, migreni olanlar özellikle dikkat etsinler. Başkalarının yaralarına şifa olabileceğimiz zamanlardır. Uzun zamandır konuşmadığınız arkadaşlarınızın halini hatrını sormak için gayet güzel bir zamandır.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #tugbakaradayiastrolojiakademisi #28nisan #keşfet

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.