28 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

28 Nisan 2020

28 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Ay bütün gün Yengeç burcunda transit edecek. Dolayısıyla aidiyet konuları, aile bağları, duygularımız sezgilerimiz oldukça gündemde olabilir.
09:08’de Ay Uranüs uyumlu bir açısı sürpriz gelişmelerin olabileceği saatlere işaret eder. Aklınıza yaratıcı fikirler gelebilir. Eğer bir proje üzerinde çalışmak durumunuz varsa ya da çalışıyorsanız bu saatleri değerlendirebilirsiniz.
10:12’de Ay-Kiron karesi gerçekleşiyor. Bu da birazcık hem sağlıkla hem de ruhsal konularla ilgili olarak yaralanmaya açık olduğumuz saatleri gösterir. İnsanların kalplerini kırmamaya özen gösterin. Bir de onlar sizin kalbinizi kırıyorlarsa eğer bu süreçte bağışlayıcı ve şefkatli olmak size ileriki zamanda kendinizi daha iyi hissettirebilir.
12:38’de Ay-Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Eril ve dişil enerjinin dengeli olduğu bir zaman dilimidir. İsteklerimizin ve içgüdülerimizin aynı frekansta olduğunu hissedebileceğimiz, otorite figürlerinden destek alabileceğimiz, istediklerimizi gerçekleştirme gücünü kendimizde bulabileceğimiz bir zamandır.
20:27’de Merkür-Satürn karesi gerçekleşecek. Etkisi yaklaşık olarak 5 gün sürecektir. Bu birazcık zihnimizin baskı altında kalabileceğini gösteriyor. Düşüncesel olarak baskı altında olabiliriz. Kendimizi ifade etmekte zorlanabiliriz. Hani bazen olur ya kekelemek gibi söylemek istediğimiz ağzımızdan çıkarken zihnimiz engellenmiş gibi tam söyleyeceklerimizi söyleyemeyiz. Aynı zamanda bu etki, sahip olduklarımızla ve parayla ilgili konuların yanı sıra özgürlüğümüzle ilgili alanlarda da baskıya uğraya bileceğimiz, maddi konular da bile belki sıkıntılar yaşayabileceğimiz dönemleri gösterir.  Baba veya otorite figürlerinden bir istekte bulunacaksanız önümüzdeki 5 günü kullanmamanızı tavsiye ederim. Çünkü otoriteden düşüncelerimize karşı bir baskı olması söz konusu olabilir.
Bugünün başka bir önemli olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.