28 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

27 Mayıs 2022

28 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

?28 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Ay tüm gün Boğa burcunda transit edecek. Dolayısıyla doğanın tadını çıkaracağımız, iştahımızın açılacağı, tatlıya düşeceğimiz bir gündeyiz. Valla önümüz yaz. Yapmayın annem, yapmayın yavrum.
?16:50’de Ay Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatlerde şok edici gelişmeler yaşayabiliriz, mesela göbeğimizle yüzleşmek gibi. ? Bu saatlerde hiç yemediğiniz yemekleri deneyebilir, hiç yapmadığınız yatırımları yapmak isteyebilirsiniz.
?17:46’da Venüs Boğa burcunda transitine başlayacak. 23 Haziran tarihine kadar da bu transitine devam edecek. İlişkilerle ilgili kalıcı adımlar atılacak zamanlardır. Hayattan daha fazla keyif alabiliriz.
?Para piyasaları gündemde olabilir. Bu süreçte daha fazla para tutmak isteyebilirsiniz.
Bugünün başka bir olayı yok.
Öptüm bu kadar. ???
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.