28 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

27 Mayıs 2020

28 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

 

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,
Ay tüm gün yine Aslan burcunda, günün keyfini sürelim derken egonuz çok da şişmesin annem. Ayrıca bir sevinç kahkaları atıp bir anda drama queen de olabilirsiniz valla bu Ay Aslan’ın oyunculuğuna ben de hayranım.
00:33’de Ay Uranüs karesi gerçekleşecek. Uranüs öngörülemeyen olayları da temsil ettiği için o egonuz şişer de birilerine patlarsanız ben karışmam baştan uyarayım. Kendi depremlerinizi yaratmayın vallahi Venüs de retro sonra Tuğba hanım sevgilim geri dönecek mi? Valla bilemiyorum öyle hop oturur hop kalkarsan döner mi? Astroloji de çaresiz.
Neyse ki sonrasında 01:00’de Ay Kiron üçgeni şifacı zamanlara işaret eder. Demin atar yaptım siz yapmayın diye. Tabi şakayı bir kenara bırakacak olursak bu saatler dua, meditasyon, ibadet, yardım konuları için oldukça destekleyicidir. O saatte yardım edecek kimseyi bulamasanız bile acaba kime nasıl yardımım dokunur diye düşünün annem. Dünyayı iyilik kurtaracak.
16:30’da Ay Venüs uyumlu açısı var. Burası ilişkiler, sanat, değer ve sevgi konularında destekler. Böyle konular gündeminizdeyse bu saatleri kullanabilirsiniz. Fakat yeniden uyarıyorum ki Venüs retro, bizim Tuğba verdi gazı diyip eski sevgililerinizi de aramayın tatlım.
16:30’dan ertesi gün 14:40’a kadar ay boşlukta, yani bu saatlerde yeni bir şeyler başlatmak yerine bir şeyleri toparlamak daha iyi olabilir.
21:09’da Merkür Yengeç burcunda transitine başlayacak. Şimdi sahne şairlerde. Böyle bir duygusal konuşmalar, böyle bir ailevi bağların gündeme gelmesi, aile büyükleriyle görüşmeler filan bu dönemlerde yoğunlaşır. Deniz ticareti artar, alınganlıklar da artar tabi. (Konudan konuya geçiş hızım kalp ben) Bu ne zamana kadar sürer demeyin şu an bakmaya üşeniyorum. Bilenler yazsın. Kıyamadım yine 5 Ağustos’muş. Ay bir de retrosu olacak bunun burda of!
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.