28 Mart Günlük Astroloji Yorumu

28 Mart 2019

28 Mart Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrrrr,

Ay Oğlak burcunda seyrine devam ediyorken yine sorumluluklarımızın bilincinde olacağımız bir gündeyiz.

07:09 itibariyle Ay-Güneş karesi gerçekleşecek sabah sabah biraz gergin kalkabiliriz.

Bugünün en önemli olayı 16:58’de gerçekleşecek olan Merkür’ün retrodan çıkııııpppppppp (durun daha bitmediii) durağan pozisyona geçmesi. Dayanın şekerler bu artık son düzlük. 29 Mart 16:58’den itibaren yırttık Merkür retrosundan. Durağan ne demek şimdi bunu diyeyim biraz, aslında retrodan bi tık daha sıkıntılı demek. Hani çünkü retro da olsa orada bir hareket var en azından, burda komple duruyoruz. En sıkıntılı süreç burası aslında. Yani bugünü de atlattık mıydı yırttık abicim durumları. Ama dediğim gibi en dikkat edilmesi gereken, en akıl tutulmasının yaşanabileceği bir günün içindeyiz. Ay bu bir de Neptün’ün yanında, tam bir kafa karışıklığı. O yüzden bugün ağzımızdan çıkana dikkat etmeli, bize ters gelen cümlelere eyvallah paşam demeliyiz. Şu Merkür bir düzelsin, hepsinin hakkından geleceğiz. Şaka şaka kimseden intikam almıyoruz. Karma çalışıyorum. Yani ben denedim bayaa çalışıyor. Gerek yok. İlahi adalet her zaman daha iyi işliyor emin olabilirsiniz.

Haydi öptüm bu kadar.

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.