28 Mart Günlük Astroloji Yorumu

28 Mart 2023

28 Mart Günlük Astroloji Yorumu

🍀28 Mart Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay İkizler burcuyla başlıyoruz.

💫04:39’da Ay Neptün karesi gerçekleşecek. Burası biraz gergin geçebilir, rüya mı gerçek mi karıştırabilirsiniz.

💫04:39’dan 13:21’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatler arasında önemli işler başlatmak yerine elinizde olan işlerinizi toparlamak daha iyi olabilir.

💫09:50’de Merkür Jüpiter kavuşumu gerçekleşecek. Bu etkileşim, herhangi anlaşma, sözleşme için destekleyicidir, özellikle yurtdışı bağlantılı işler, eğitim, astroloji, basın yayın konularınız varsa bu dönemi kullanın annem.

💫13:22’de Ay Yengeç burcunda transitine başlayacak. Ailevi konular, vatan sevgisi, sezgiler, koruma ihtiyacımız artabilir.

💫16:19’da Ay Mars kavuşumu gerçekleşecek. Enerjimiz artabilir, biraz daha sezgilerimizle harekete geçebiliriz.

💫18:03’de Ay Satürn üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde sorumluluklarımızı kolayca halledebiliriz. Görev bilincimizin yüksek olduğu saatlerdir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #28Mart #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.