28 Mart Günlük Astroloji Yorumu

27 Mart 2022

28 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?28 Mart Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Ay tüm gün Kova burcunda seyahat edecek. Arge çalışmaları için güzel bir gün diyebilirim. Değişik ve herkesten farklı fikirleriniz olabilir, bilim ve ilim ile ilgilenmek isteyebilirsiniz. Sosyalleşmek için harika bir gündeyiz.
?00:32’de Ay-Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Başkalarının dertlerini dinlemek, onların hayatlarına dokunmak hem sizin hem karşı tarafın yaralarını sarabilir. Astroloji çalışmak için güzel bir saat dilimidir. (Öğrencilerime duyuru, uyumadıysanız ödevleri bekliyorum?)
?01:37’de Ay-Uranüs zorlu açısı gerçekleşecek. Tam uyuyacakken birden şok edici haberler alabilirsiniz. Rüyanızda para piyasaları ile çok fazla uğraşabilirsiniz ve ani inen çıkan grafikleri görebilirsiniz. Ki bence bugün özellikle kripto piyasası çok hareketli olacak.
?08:08’de Ay-Mars uyumlu açısı gerçekleşecek. Sabah kalktığınızda kendinizi çok enerjik hissedebilirsiniz. Enerjinizi nereye yönlendireceğinizi bilemeyebilirsiniz. Ben kalıp spora gidiyorsam siz neden gitmeyesiniz ?
?16:08’de olan Ay-Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde uyumlu olabilirsiniz fakat 17:11’de Ay-Satürn bu iki açıyı tetikleyecek. İkili ilişkiler ile alakalı sorumluluk duygunuz çok yüksek olabilir. Bir de Venüs bu dönem kuşatma altında. İkili ilişkilerinizle ilgili çok sıkışmış, atarlanmış, bırakmış, kendinizi değersiz hissetmiş olabilirsiniz ancak bu akşamdan itibaren işler daha yoluna girebilir. Ancak bu her zaman barışmak olmayabilir. Bazen toksik ilişkinin içindeyken durumu anlayamayabiliriz belki de böyle bir ilişkideydiniz ve yeni fark ettiniz, işlerin yoluna girmesi belki bu ilişkinin bitmesi bile olmuş olabilir.
?17:11 ile ertesi gün 07:31 arası Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde yeni işlere başlamak çok uygun görülmez. Onun yerine elinize yapışan, tamamlanması gereken işleri bitirmek daha iyi bir fikir.
?22:27’de Venüs-Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Etkisi ortalama 7 gün sürebilir. Venüs Kova burcunda peregrin bir pozisyonda dolayısıyla Venüs kendi gücünü çok fazla gösteremeyebilir. Zaten Venüs kuşatılmış bir halde yani Mars ve Satürn arasında. Değerimizi oldukça sorguladığımız, ben neyi hakkediyorum sorusu ile çok fazla uğraştığımız dönemlerdeyiz. İlişkimiz için sorumluluklar almak isteyip yeteri kadar sorumluluk alıyor muyum acaba sorusu gündemde. İçinde bulunduğumuz ilişkiye ne kadar değer veriyorum, kendimi bu ilişkide ne kadar değerli hissediyorum diye kafada trilyonlarca soru… Fakat kalıcı ilişkiler için oldukça güzel bir açı. Para piyasalarında değer artışı görülebilir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar.
???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #28Mart

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.