28 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

28 Mart 2020

28 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar Canım arkadaşlarımmmm,

Ay tüm gün Boğa burcunda transit edecek. Bugün daha çok dünyevi zevklerin peşinde olabiliriz, sanatla ilgilenmek ruhumuza iyi gelebilir, iştah iştah nereye kadar.

07:01’de Ay Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Hayallerimizi gerçekleştirmek için iyi bir gündeyiz. Aynı zamanda manevi olarak kendimizi iyi hissedebiliriz.

07:23’de Venüs Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Son zamanların en iyi açısı. Maddi ve manevi konularda destek sağlar. Aynı zamanda ikili ilişkilerde kendimizi daha iyi hissedebileceğimiz zamanlardayız. Etkisi yaklaşık olarak 5 gün sürer fakat bu süreçte insülin direnciniz, şeker problemleriniz varsa dikkat edin.

Ay 16:38’de Jüpiter’le, 17:20’de Venüs’le uyumlu açısını gerçekleştirip, Venüs Jüpiter üçgenini tetikleyecek.

18:19’da Ay Plüton uyumlu açısı gerçekleştirecek. Kendimizi oldukça güçlü hissedebiliriz. Birilerini etkiniz altına almak istiyorsanız bu saatleri değerlendirebilirsiniz.

Bugünün başka olayı yok.

 

Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.