28 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

28 Kasım 2019

28 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ne kadar da güzel bir gün ben sevdim umarım siz de seversiniz.

12:50’de iletişim, zeka, ticaret ve haberci gezegen Merkür ile maneviyatı, gizemi temsil eden Neptün harika bir açı gerçekleştirecek. Dolayısıyla hayallerinizi gerçekleştirebilecek imzalar atabilir, insanlarını sesinizle etkileyebilirsiniz. Ayrıca sanatla ilgileniyorsanız da ilham perileri yanınızda olacaktır. Kaçırmayın etkisi 5 gün sürer.

13:49’da Ay Jüpiter kavuşumu var. Bu ayın yine en şanslı açısından biri. Maddi manevi destek sağlar.

Lakin Ay 13:49’dan 15:32’ye kadar boşlukta olacak. Dolayısıyla önemli işlerinizi bu saatlere getirmemeye özen gösterin. Bu saatlerde işleri toparlayın, hobilerinizle ilgilenin canlar.

15:32’de Ay Oğlak burcuna geçecek ve sorumluluklarımızı daha kolay bir şekilde halledebileceğiz.

18:17’de bir Ay Kiron karesi var azıcık dert dinlerken bulabilirsiniz kendinizi ya da hafif dertlenebilirsiniz, sağlık konuları gündeme gelebilir ama çok önemli değil.

21:27’de de tatatatatammmmmmm as bayrakları as Venüs Uranüs üçgeni gerçekleşiyor. Yaaaaniii ilişkilerle ilgili konularda ani beklenmedik sürpriz gelişmeler, harika haberlerin yaşanacağı 5 günlük sürecin içindeyiz tatlişlerim. Bu size maddi konularda da fırsatlar getirebilir. İlişkiler dedim illa gönül ilişkileri olarak algılamayın işle ilgili konularda da fırsatlar yakalayabilirsiniz. Tabi gönül ilişkileri de olursa tadından yenmez.

Ay 21:41’de Uranüs’le üçgen yapıp 21:42’de Venüs’le kavuşacak dolayısıyla ilişkiler konusunu bir tetikleyecek. Değerlendirin bu günü.

Bugünün başka da bir olayı yok.

Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.