28 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

27 Kasım 2022

28 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?28 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Güne Ay Oğlak burcunda ve boşlukta başlıyoruz.
?01:06’da Ay Kova burcuna geçecek. Daha fazla sosyalleşmeye ihtiyaç duyabiliriz. Arkadaşlıklar, fikir üretmek gündemimiz olabilir.
?11:05’de Ay Güneş sextili gerçekleşecek. Bu saatlerde otorite figürlerinden (baba, patron) daha rahat izin koparabilirsiniz. İstekler ve ihtiyaçlarını uyumludur, ihtiyacınız olan şeyleri gerçekleştirebilirsiniz.
?20:55’de Mars Satürn üçgeni gerçekleşecek. Etkisi 10 gün sürer. Daha evvelden aklınızda olan fikirleri grup çalışmasıyla yapılandırmak için şahane zamanlardır. Fikirlerinizin üzerinden geçebilirsiniz, kalıcı hale getirebilirsiniz. Yalnız toplu trafik kazalarına da dikkat edilmesi gereken süreçlerden geçiyoruz. Lütfen emniyet kemerinizi takın ve trafikte telefonunuzla ilgilenmeyin annem. Daha evvel konuşulan vergiler, sigortalar, hibelerle ilgili konuların üzerinden geçilebilir. Ayrıca ifşalar da gündeme gelebilir.
?21:17’de Ay Kiron sextile açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde şifa çalışmaları yapabilirsiniz ya da uzmanlaşmak istediğiniz konularda birilerinden yardım dileyebilirsiniz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #28Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.