28 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

27 Kasım 2021

28 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?28 Kasım Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Başak burcunda yer alacak. Oldukça disiplinli, detaycı ve analitik hareket edebileceğiniz bir gün sizleri bekliyor. Gününüzü rahatlıkla planlayabilirsiniz.
?03:18’de Ay-Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Şaşırtıcı rüyalar görebileceğimizi aynı zamanda parlak fikirler bulabileceğimiz bir zamanda olduğumuzu göstermektedir.
?16:14’te Ay-Venüs üçgeni gerçekleşecek. Değer gördüğünüzü hissettiğiniz zamanlardır. Bu saatleri aşk konuları için değerlendirebilirsiniz ?
?17:36’da Ay-Mars uyumlu açısı gerçekleşecek. Enerjimizi ve konsantremizi toplayacağımız saatlerdir. Kendinizi çok daha enerjik hissedebilirsiniz.
?18:49’da Ay-Neptün karşıtlığı gerçekleşecek. Hayal kırıklıkları, aldanmalar, yanlış anlaşılmalar, alınganlıklar belki söz konusu olabilir. Olayları çok fazla kişisel algılamamanızı tavsiye ederim.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #28Kasım

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.