28 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

28 Haziran 2022

28 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

?28 Haziran Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Ay İkizler burcunda güne başlıyoruz.
?01:28’de Mars Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. İki gezegen de yönettiği burçta güçlü pozisyonda ancak Satürn’ün Retro olması daha evvelden başarmak istediğimiz uzun vadeli konuların tekrar üzerinden geçme şansını tanıyor bizlere. Kitlesel hareketler, grupların birlikte harekete geçmesini gösteren bir sürece işaret eder. Aslında bireysel anlamda başarı getirebilecek bir etkileşimdir sadece gerekli cesareti göstermeniz gerekir. Etkisi yaklaşık 5-6 gün sürer.
?Ay 04:23’de Satürn’le üçgen, 04:34’de de Mars’la sextile açısını yapıp bu etkileşimi daha da güçlendirecek. Belki de gece yatmadan problemlerinizi düşünürseniz gecenin bir vakti nasıl hareket etmenizle ilgili fikirler de aklınıza gelebilir.
?05:38’de Ay Neptün karesi gerçekleşecek. Sabah saatlerinde yataktan kalkmakta zorlanabilirsiniz, rüya mı gerçek mi algınız karışabilir, erken yatın bu gece.
?05:34’den 14:53’e kadar Ay boşlukta olacak. Malumunuz bu saatlerde yeni bir şeyler başlatmak yerine elimizdeki işleri toparlamak, hobilerimizle ilgilenmek daha iyi olabilir.
?14:53’de Ay Yengeç burcuna geçiş yapacak. Duygularımız daha fazla gündeme gelebilir, bir şeyleri gizlemek isteyebiliriz, aileyle vakit geçirmek iyi gelebilir, ülke gündemine daha fazla dikkat kesilebiliriz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #28Haziran #burclar #burcyorumları #koç #boğa #ikizler #yengeç #aslan #başak #terazi #akrep #yay #oğlak #kova #balık #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.