28 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

28 Haziran 2020

28 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün Terazi burcunda hareket edecek. Her şey o kadar uyumlu ve ahenkli olsa, hayatta hiç zıtlıklar, kavgalar olmasa herkes uyum içerisinde, barış içerisinde olsa, çok şey mi istemiş oluruz? Bir harmoni bir melodi duysak uzaklardan hayatımızda tıpkı bu sesler gibi ilerlese, akıp gitse ve huzur olsa dediğimiz bir yaşam arzularız Ay Terazi burcundayken. Mücadeleden kaçarız, işte o yüzden diplomatik davranırız, uyumdur tek aradığımız.

04:45’de Mars Koç burcuna geçecek. 11 Eylül-13 Kasım arası geri harekette olacağı için yaklaşık 6 aylık bir süre boyunca 07 Ocak 2021’e kadar Mars Koç burcunda hareket edecek. Bu süreçte mücadele gezegeni iyice aktif hale geliyor. Dürtüsel her türlü tepkiden kaçının annem. Mücadelenizi, iş hayatı, öğrenmek istediğiniz konular gibi gerekli alanlarda vermeye çalışın. Üzerimizdeki rehavet kalkarken enerji patlaması yaşamayın.

08:33’de Ay-Venüs üçgeni gerçekleşecek. İlişkilerle ilgili oldukça destekleyici saatlerdir. Kendinizi çok değerli hissedebilirsiniz.

11:15’de Ay-Güneş karesi gerçekleşecek. Azıcık gergin saatlerdir, otoriteyle kapışmayın annem.

13:58’de Mars-Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Yapı kurmaya odaklı etkin bir mücadele yürütebilirsiniz. Oldukça bütünleştirici bir yapı içerisinde olabilirsiniz. Takım çalışması için de destekleyici bir zaman dilimidir. Yeni bir sistem yeni bir yapı kurmak için kolektif bilincin önemini asla unutmayın.

15:04’te Ay-Kiron karşıtlığı gerçekleşecek. Benliğimizin yara alabileceği bir zaman dilimidir. Zıtlıklardan doğan uyumu yakalamaya çalışmak size iyi gelecektir. İlişkilerde aslında birimizin eksik yönlerini kapatmak hem bize hem de karşı tarafa iyi gelecektir. Bu bilinçle hareket etmeye çalışın annem.

18:13’de Ay-Merkür karesi gerçekleşecek. Gereksiz fikir tartışmalarına girebileceğiniz saatlerdir. Günün ana teması olan hayatın harmonisini kulağınızın bir köşesinde saklayın. Size tavsiyem gerildiğiniz zamanlarda sizi sakinleştiren bir melodiyi mırıldanmanız olacaktır.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.